کسب درآمد

از فایل های خود کسب درآمد کنید

فروش فایل در خانه

مرکز خرید و فروش فایل

درآمدزایی برای هر شخص در خانه

با هدف به اشتراک گذاری دانش

همه ما در دوران تحصیل و کار، زمان زیادی را صرف تهیه و تولید فایل ها و مطالب علمی اعم از گزارش ها، پروژه ها، مقالات، پایان نامه ها، سمینارها، پروپوزال ها و … نموده ایم.

این فایل های ارزشمند، پس از یک بار تهیه و ارائه، معمولاً در کامپیوترهای افراد، بایگانی می شوند. با اشتراک گذاری این اطلاعات ارزشمند، هم امکان درآمدزایی از آن ها فراهم شده و هم به انتقال دانش و استفاده سایرین از این مطالب علمی، کمک خواهد شد.

امکان انتقال مقالات علمی، پروژه های دانشگاهی، گزارش های علمی، متون فنی، تحقیق های دانشجویی، جزوات درسی و آموزشی و به طور کلی هر فایلی که قابل دانلود باشد، را بین تمامی جویندگان دانش فراهم آورده است.

آپلود فایل های خود برای فروش آنلاین

روال کار و نحوه کسب درآمد:

۱- ارسال فایل توسط شما:

شما کاربران عزیز می توانید از طریق فرم انتهای همین صفحه فایل های ارزشمند خود را آپلود کنید و با فروش آن به راحتی در خانه کسب درآمد کنید.

پس از ارسال فایل توسط شما از طریق فرم انتهای همین صفحه، فایل ارسالی در اسرع وقت، توسط تیم فنی سایت مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید، فایل مورد نظر بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

پس از هر بار فروش موفق هر فایل، قیمت تعیین شده برای فایل ها که توسط شما تعیین می گردد، پس از کسر سهم سایت که معادل ۲۵ درصد از مبلغ تعیین شده می باشد (شامل هزینه های نگهداری و پشتیبانی از سرور+ پرداخت مالیات های مربوطه+ هزینه های بازاریابی و تبلیغات و …) و پورسانت بازاریابی محصولات که به بازاریابان سایت تعلق می گیرد و آن هم توسط شما تعیین می گردد، بلافاصله در حساب شما ثبت خواهد گردید.

 

 

فایل های سودمند خود را به فروش برسانید. هر وقت فایل شما به فروش برسد بلافاصله درآمد حاصل به حساب شما واریز می شود و برای شما پیامک ارسال می‌ گردد. هم اکنون می توانید فایل های خود را با فرم زیر آپلود و ارسال نمایید. مثلا جزوه، نمونه سوال، پایان نامه، پروپوزال، پروژه دانشجویی، تحقیق، مقاله، ترجمه، مجله، منابع کنکور، کتاب الکترونیکی. فایل های ارسالی را می توانید در بخش فروشگاه فایل مشاهده نمایید.

 

نام و نام خانوادگی

تلفن تماس

افزودن فایل (روی choose file کلیک کنید.)

قیمت این فایل به تومان:

شماره کارت بانکی (ترجیحا بانک ملی)

توضیح در مورد موضوع فایل و محتوای آن

5 کلمه کلیدی در مورد محتوای فایل

لطفا پس از کلیک دکمه ارسال چند دقیقه صبر کنید تا پیغام موفقیت آمیز بودن آپلود را مشاهده کنید.

هر گونه کپی برداری از مطالب وب سایت حساب مگ فقط با درج نام حساب مگ و درج لینک زنده و مستقیم به حساب مگ مجاز است.