کسب درآمد

 

درآمدزایی برای هر شخص در خانه با هر بار فروش فایل های علمی بایگانی شده در کامپیوتر 

همه ما در دوران تحصیل و کار، زمان زیادی را صرف تهیه و تولید فایل ها و مطالب علمی اعم از گزارش ها، پروژه ها، مقالات، پایان نامه ها، سمینارها، پروپوزال ها و … نموده ایم.

این فایل های ارزشمند، پس از یک بار تهیه و ارائه، معمولاً در کامپیوتر ما، بایگانی شده و بدون استفاده باقی می مانند. با اشتراک گذاری این اطلاعات ارزشمند، هم امکان درآمدزایی از آن ها فراهم شده و هم به انتقال دانش و استفاده سایرین از این مطالب علمی، کمک خواهد شد.

امکان انتقال مقالات علمی، پروژه های دانشگاهی، گزارش های علمی، متون فنی، تحقیق های دانشجویی، جزوات درسی و آموزشی، نمونه سوال، پایان نامه، پروپوزال، پروژه دانشجویی، تحقیق، مقاله، ترجمه، مجله، منابع کنکور، کتاب الکترونیکی و به طور کلی هر فایلی که قابل دانلود باشد، بین تمامی جویندگان دانش فراهم آمده است.

 

روال کار و نحوه کسب درآمد:

شما کاربران عزیز می توانید از طریق فرم انتهای همین صفحه فایل های ارزشمند خود را آپلود کنید و با هر بار فروش آن کسب درآمد کنید.

پس از ارسال فایل توسط شما، فایل ارسالی در اسرع وقت، توسط تیم فنی سایت مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید، فایل مورد نظر بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

پس از هر بار فروش موفق هر فایل، قیمت تعیین شده برای فایل ها که توسط شما تعیین می گردد، پس از کسر سهم سایت که معادل ۲۵ درصد از مبلغ تعیین شده می باشد (شامل هزینه های نگهداری و پشتیبانی از سرور+ پرداخت مالیات های مربوطه+ هزینه های بازاریابی و تبلیغات و …)، بلافاصله به حساب شما واریز خواهد شد و برای شما پیامک ارسال می‌ گردد.

فایل های ارسالی کاربران را می توانید در بخش فروشگاه فایل مشاهده فرمایید.

هم اکنون می توانید فایل های خود را با فرم زیر آپلود و ارسال نمایید. 

 

نام و نام خانوادگی

تلفن تماس

افزودن فایل (روی choose file کلیک کنید.)

قیمت این فایل به تومان:

شماره کارت بانکی (ترجیحا بانک ملی)

توضیح در مورد موضوع فایل و محتوای آن

5 کلمه کلیدی در مورد محتوای فایل

لطفا پس از کلیک دکمه ارسال چند دقیقه صبر کنید تا پیغام موفقیت آمیز بودن آپلود را مشاهده کنید.

فروش فایل های دانشجویی، از فایل ها و مطالب علمی خود کسب درآمد کنید، فروش فایل در خانه، مرکز خرید و فروش فایل

هر گونه کپی برداری از مطالب وب سایت حساب مگ فقط با درج نام حساب مگ و درج لینک زنده و مستقیم به حساب مگ مجاز است.